Konkurs z grami kooperacyjnymi Egmontu – zakończony

Do niedawna gry planszowe i towarzyskie kojarzyły się z rywalizacją, która nie dla wszystkich dzieci była łatwa do zaakceptowania. Dlatego propozycja wydawnictwa Egmont – gry kooperacyjne dla całej rodziny, z pewnością wszystkich ucieszy. Z okazji premiery gier „Kotek Psotek” i „Mali detektywi” zapraszamy do udziału w konkursie, w którym na zwycięzców czeka aż 5 pakietów po 2 gry.

 

kotek-psotekgry_egmont

Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres qlturka@qlturka.pl (w temacie: Gry kooperacyjne Qlturka) przesłać odpowiedź na zadanie konkursowe:

Napisz, czym charakteryzują się gry kooperacyjne. Podpowiedzi szukaj tutaj.

REGULAMIN KONKURSU

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Konkurs trwa od 14 listopada do 21 listopada.

Więcej konkursów na

e-konkursy

W konkursie zwyciężyły:

Anna Duszczyk
Anna Mierzwińska
Wiesława Tomaszewska
Bożena Bieranowska
Joanna Pyzik

Gratulujemy!

Komentarze Facebook

Website Comments

  1. Ewa Włodarczak
    Odpowiedz

    Są to gry wymagające współpracy od grających. Albo wygrywamy wszyscy, albo wspólnie ponosimy porażkę.Gry kooperacyjne wspierają przede wszystkim umiejętność współpracy. Gracze wspólnymi siłami wspinają się i zdobywają szczyty gór, zbierają plony, czy wspólnie odkrywają nieznane miejsca.Uczymy dzieci rywalizacji, a wymagamy od nich, żeby umiały współpracować!
    Gry kooperacyjne fantastycznie uczą, jak wspólnie połączyć siły, żeby sytuacja była wygrana dla każdego, jak wykorzystywać siłę i atuty każdej osoby w zespole, jak wspólnie cieszyć się z osiągniętego celu.

Dodaj komentarz