Hervé Tullet powraca z wyjątkowymi książeczkami dla najmłodszych!

gra luster

Autor kultowego „Naciśnij mnie” proponuje niezwykłą serią książeczek dla dzieci, łączącą frajdę lektury z niczym nieskrępowaną zabawą!

Hervé Tullet to francuski grafik i ilustrator urodzony w 1958 roku w Normandii. Swoją karierę rozpoczynał jako dyrektor artystyczny i ilustrator prasowy, by w 1994 roku wydać swoją pierwszą książkę dla dzieci. To właśnie dzięki interaktywnym, kolorowym i pobudzającym do działania publikacjom dla najmłodszych stał się znany na całym świecie. Jego wielokrotnie nagradzane prace zostały przetłumaczone na wiele języków i wydane w kilkudziesięciu krajach całego świata, gdzie natychmiast zyskiwały status bestsellerów.

graj w pilke

Już 22 listopada, nakładem wydawnictwa Insignis, ukaże się druga seria pięciu książeczek aktywizujących Hervégo Tulleta z serii „The Game of…”: „Gra luster”, „Zabawa liniami”, Gra w kolory”, Paluszkowa wyprawa” i „Graj w piłkę”

Każda z nich rozwija wyobraźnię, pamięć wzrokową, zmysły dotyku i obserwacji oraz zdolność koncentracji.

Wspólna zabawa wymagająca aktywnego współuczestnictwa doskonale buduje więzi i pomaga oswoić dziecięce obawy. Książeczki Hervégo Tulleta, prócz pozytywnego wpływu na rozwój, są przede wszystkim pretekstem do zabawy, która przy użyciu odrobiny wyobraźni potrafi zająć dziecko przez długi czas. Samodzielne tworzenie opowieści rozwiązuje bowiem problem, z którym boryka się większość rodziców – dzieci szybko się nudzą! Inaczej niż z kolejną plastikową zabawką, z książeczkami Tulleta każda chwila może być inna, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia uczestników zabawy!

Dowiedz się więcej na: www.tullet.pl

W maju tego roku ukazała się pierwsza seria  książeczek  H.Tulleta.

Zapraszamy do obejrzenia filmików pokazujących, jak można bawić się książeczkami:

  1. Gra cieni – https://youtu.be/YoMR1TpS_ac
  2. Paluszkowa olimpiada – https://youtu.be/Sk_jcaTx9pw
  3. Ruszaj w drogę! – https://youtu.be/hh_bnQTtChU
  4. Znajdź różnice – https://youtu.be/g0Ff0NaXYN4
  5. Zabawa w oczka – https://youtu.be/09mlnZE35_E

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz