Świat malucha – nowości na zimę od Wydawnictwa Edgard

Nowości od Wydawnictwa Edgard dla 2-3 latków z serii „Świat malucha”: Zima i Boże Narodzenie.

Świat malucha. Boże Narodzenie to wyjątkowy zestaw rozwijających zabaw, które zaznajamiają dzieci z tradycjami i zwyczajami związanymi z Bożym Narodzeniem. Materiały opracowane przez specjalistów zostały dopasowane do możliwości maluchów w wieku 2–3 lata. To idealny pomysł na prezent! Spraw, by jedne z pierwszych świąt w życiu twojego dziecka były wyjątkowe, i wprowadź malca w magiczną atmosferę Bożego Narodzenia.

BN_wizualizacja_srodka

W skład pakietu wchodzą: kolorowa książeczka z łatwymi zadaniami rozwijającymi myślenie logiczne i spostrzegawczość, zestaw 17   trwałych, sztywnych kart obrazkowych z zaokrąglonymi rogami, na których znajdują się ilustracje związane z Bożym Narodzeniem oraz   wyraźne podpisy przygotowujące do nauki czytania globalnego, a także 10 par dużych puzzli dwuelementowych, z których dopasowaniem poradzą sobie najmłodsze dzieci. Puzzle zostały pomyślane jako pierwsza układanka ćwicząca spostrzegawczość oraz koordynację oko–ręka. Można je również wykorzystać do zabawy w czytanie.

Pakiet wspiera rozwój umysłowy i społeczny dzieci, rozwija ich wiedzę o świecie, rozbudza ciekawość i wprowadza w świąteczną atmosferę. Kolorowe, przykuwające uwagę ilustracje zachęcą do wspólnych zabaw, dostarczając przy tym mnóstwo radości!

Maluch_Boze_narodzenie_3D_555px_szer

Świat malucha. Boże Narodzenie

Książka + 17 kart obrazkowych + 10 par puzzli

Cena: 29,90 zł (5%)

ISBN: 978-83-65884-34-3

Marka: Kapitan Nauka

Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2017

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka

zima

Świat malucha. Zima

Książka + 17 kart obrazkowych + 10 par puzzli

Świat malucha. Zima to zestaw inspirujących zabaw związanych z zimą i tematyką zimową, które wspierają rozwój umysłowy i społeczny dzieci w wieku 2-3 lata. Pokaż maluchowi, ile radości mogą dać zimowe zabawy, i spraw, by pokochał zimę!

Zima__wizualizacja_srodka

W skład pakietu wchodzą: kolorowa książeczka z prostymi zadaniami rozwijającymi myślenie logiczne i spostrzegawczość, zestaw 17  trwałych, sztywnych kart obrazkowych z ilustracjami zimowych ubrań, sportów i zabaw oraz podpisami przygotowującymi do nauki czytania globalnego, a także 10 par dużych puzzli dwuelementowych, z których dopasowaniem poradzą sobie najmłodsze dzieci.

zima

Materiały opracowane przez specjalistów rozwijają wiedzę malucha, wspierają rozwój poznawczy, rozbudzają ciekawość świata oraz ćwiczą skojarzenia i koordynację oko-ręka podczas wspólnej zabawy!

Kolorowe, angażujące ilustracje zachęcają dziecko do poznawania niezwykłej aury zimowej i nowych aktywności.

Cena: 29,90 zł (5%)

ISBN: 978-83-65884-33-6

Marka: Kapitan Nauka

Producent: wydawnictwo Edgard, Warszawa 2017

Więcej informacji: www.KapitanNauka.pl

Znajdź nas na facebooku: www.facebook.com/KapitanNauka

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz