Wyjątkowe wydarzenie! – Biuro Tropicieli Iluzji

Pokój Zagadek 1

Biuro Tropicieli Iluzji to wyjątkowe połączenie przedstawienia teatralnego i warsztatów iluzji dla dzieci, w klimacie przedwojennej Warszawy. Rekomendowane dla rodzin i dzieci w wieku: 4-12 lat. Wydarzenie odbędzie się w Domu Sztuki przy Metrze Ursynów, ul. Wiolinowa 14.

W trakcie wydarzenia weźmiecie udział w przedstawieniu jednego z najlepszych iluzjonistów dziecięcych w Polsce, rozwiążecie zagadki w Pokoju Zagadek(Escape Room), odwiedzicie Tajny Warsztat Iluzjonisty gdzie nauczycie się wykonywać kilka sztuczek magicznych oraz będziecie mogli zrobić klimatyczne zdjęcia z bohaterami Biura Tropicieli w Strefie Zdjęć. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji na naszej stronie internetowej i do zobaczenia niebawem w Biurze Tropicieli Iluzji!

Termin: 26 maja godzina 13.00

Bilety:

  • Bilet indywidualny na wizytę w Biurze Tropicieli (przedstawienie iluzjonisty ok. 40 minut oraz warsztaty obejmujące Pokój Zagadek, Tajny Warsztat Iluzjonisty i Strefę Zdjęć, w sumie ok. 40 minut): 39,00 PLN (cena jednakowa dla osoby dorosłej i dziecka),
  • Dodatkowo oferujemy bilety rodzinne: na jednym bilecie do Biura Tropicieli może wejść maksymalnie do 2 osób dorosłych oraz do 3 dzieci. Cena: 119,00 PLN.

Strona www i bilety: www. BiuroTropicieliIluzji.pl

FB: https://www.facebook.com/BiuroTropicieliIluzji/

Filmik reklamowy: https://www.youtube.com/watch?v=Z1cJGflxHsg

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz