Trolle – w książkach i magazynie Egmontu

Zapraszamy do magicznego świata Trolli. Wraz z premierą pełnometrażowego filmu animowanego Trolle, który już 4 listopada wejdzie na ekrany kin w całej Polsce, nakładem wydawnictwa Egmont ukażą się książki i czasopismo. Miłośnicy tęczowej krainy nie mogą tego przegapić!

trolle_1

W nowej serii książek przygotowanych specjalnie z okazji premiery kinowej filmu Trolle poznamy przeuroczych bohaterów wyobraźni dziecięcej – niezwykłe stworzenia przepełnione radością życia, obdarzone bajecznie kolorowymi włosami, układającymi się w niezwykłe fryzury. Trolle to bystra, zabawna i barwna historia o poszukiwaniu szczęścia. Komedia przenosi nas do kolorowego świata optymistycznych trolli, które uwielbiają śpiewać i tańczyć. Ich wrogami są pesymistyczni Bergeni, którzy uwielbiają… jeść trolle. Pewnego dnia Bergeni napadają na Trollowice, a super radosna Poppy i nieco mniej radosny Mruk wyruszają w wielką wyprawę, by uratować przyjaciół. Jak skończy się ta historia?

Nowy magazyn Trolle nawiązuje do filmu animowanego pod tym samym tytułem. Znajdą się w nim plakaty, łamigłówki, zagadki, komiks a także trzy prezenty: włochaty notatnik, naklejki i album.

Wytwórnia DreamWorks Animation, znana między innymi z kultowego filmu Shrek, przygotowała dowcipną, inteligentną i niezwykłą komedię, która z pewnością będzie wydarzeniem tego roku. Po raz pierwszy trolle pojawiły się w roku 1960 w Danii i do dzisiejszego dnia cieszą się sympatią dzieci. Trolle zachwycą zarówno dzieci, które dadzą się porwać kolorowej, muzycznej przygodzie, jak i dorosłym, których skłonią do refleksji nad poszukiwaniem szczęścia.

Głos głównym bohaterom w filmie podkładają między innymi: Anna Kendrick i Justin Timberlake, który wyprodukował soundtrack do filmu. W polskiej wersji językowej wystąpiła cała plejada znanych aktorów, w tym: Magdalena Wasylik, Piotr Bajtlik czy Bartosz Obuchowicz.

trolle_2

Magazyn Trolle
Dwumiesięcznik
Premiera: 04.11.2016
Redaktor naczelna: Joanna Malinowska
W magazynie oprócz plakatu, łamigłówek, zagadek i komiksu znajdziemy prezenty: włochaty notatnik, naklejki i album.

W serii ukazują się następujące książki:

trolle_3

Trolle. Bardzo wielka księga trolli z naklejkami
Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Dreamworks
Przekład: Adrianna Zabrzewska
wiek: 3-7 lat
Premiera: 26 października 2016 r.

To prawdziwie trollastyczna książka! Znajdziecie w niej nie tylko mnóstwo łamigłówek, labiryntów, rebusów, wykreślanek, krzyżówek, lecz także ponad 1000 naklejek z bohaterami filmu Trolle i plakaty do wycięcia! Dzięki tej książce będziecie mieć włosy pełne roboty, więc zanim zabierzecie się do działania, przygotujcie sobie porządny zapas pysznych babeczek!

Trolle. Czas się przytulić!
Autor: Barbara Layman
Ilustrator: Dreamworks
Przekład: Paulina Zagórska
wiek: 3-7 lat
Premiera: 26 października 2016 r.

Czy znajdziesz chwilę na przytulaska? Książka zawiera ciekawostki i opowiadania o trollach.

Chcesz się przytulać równie często jak trolle, ale boisz się, że zapomnisz o porze przytulania? Nie martw się! Przytulaśna, elastyczna bransoletka pokryta miękkim materiałem dołączona do książki sprawi, że zawsze będziesz pamiętać o chwili na magiczny uścisk!

Trolle. Tęczowa imprezka
Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Dreamworks
Przekład: Marta Jamrógiewicz
wiek: 3-7 lat
Premiera: 26 października 2016 r.

Trolluj z nami!

Rozwiązuj zadania i łamigłówki, rysuj, koloruj i baw się! Ta książka to całe mnóstwo radości płynącej prosto z Trollowic! Sprawdź, jakie atrakcje przygotowali dla ciebie mieszkańcy tego szczęśliwego miejsca! Naprawdę gruba kolorowanka – zabawie nie będzie końca!

Trolle. Ilustrowana opowieść
Autor: David Lewman
Ilustrator: Dreamworks
Przekład: Anna Klingofer
wiek: 3-7 lat
Premiera: 26 października 2016 r.

Jak to wszystko się zaczęło? Poznaj opowieść o rozśpiewanych trollach!

Trollowice to niezwykłe miejsce, w którym śpiewom i przytulaniu nigdy nie ma końca. Jego mieszkańcy to urocze stworzenia pełne radości i pozytywnej energii. Jednak pewnego dnia spokój miasta zostaje zburzony… Księżniczka Poppy, przywódczyni trolli, będzie musiała opuścić Trollowice, by wyruszyć na niebezpieczną wyprawę. Jak skończy się ta historia?

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz