Konkurs plastyczny „Moskwa za 50 lat” w ramach Festiwalu Mały Sputnik

Wszystkich przyjaciół 11. edycji „Małego Sputnika” jak co roku pragniemy zaprosić do wzięcia udziału w konkursie plastycznym! W tym roku stawiamy na nowoczesność, podążając tym tropem, chcemy zobaczyć jak najmłodsi widzowie rosyjskiego kina wyobrażają sobie miasto – stolicę Rosji za 50 lat! Z ciekawością będziemy analizować Wasze prace i z chęcią wybierzemy się w podróż w czasie, którą nam zaoferujecie biorąc udział w konkursie! Technika wykonania prac dowolna. Do roboty, nagrody na Was czekają!

Podpisane prace można składać od 2 do 12 listopada 2017 r. w biurze festiwalowym w warszawskim kinie Luna lub wysłać ich zeskanowaną wersję na adres mailowy: <konkurs@ear.com.pl>. Prace można także przesłać tradycyjną pocztą na adres: Fundacja „Wspieram”, ul. Dywizjonu 303 161 U1, 01-470 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”.

Uwaga! Czekamy na Wasze prace do 12 listopada 2017 r. włącznie (obowiązuje data stempla pocztowego). Każdy uczestnik może złożyć jedną pracę. O wynikach konkursu zostaniecie poinformowani po zakończeniu festiwalu, na stronie internetowej www.sputnikfestiwal.pl

Mały Sputnik_2017

(Wszystkich zwycięzców oraz wyróżnionych prosimy o kontakt z biurem festiwalowym pod numerem telefonu 22 523 41 18 lub adresem e-mail malysputnik@ear.com.pl.
Dane wymagane do wzięcia udziału w konkursie: imię, nazwisko, wiek, telefon, e-mail.)

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz