Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW

BALONOWE SHOW_plakat

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje – tego w Polsce jeszcze nie było!

W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Szarla, księżniczki Szarlotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkudziesięciu błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy, w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 70 minutach doskonałej historii
z balonami w roli głównej!

funny_balls1

TERMINY SPEKTAKLI:

26.05.2018                12:00 (Sb)                 Katowice, Pałac Młodzieży PM
27.05.2018                12:00 (Pn)                 Kalisz, Hala widowiskowo-sportowa OSRIR
28.05.2018                18:30 (Pn)                 Łódź, Teatr DOM
29.05.2018                18:30 (Wt)                 Lublin, Centrum Kongresowe UP
01.06.2018                18:30 (Pt)                  Toruń, Aula UMK
02.06.2018                12:00 (Sb)                 Warszawa, Teatr Palladium

Funny Balls Show – bajeczne widowisko teatralne, w którym zobaczycie ponad 5 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach!

 Agencja koncertowa „Pan Koncert” zaprasza na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami!

Więcej informacji na: http://pankoncert.pl/event/balonowe-show-czyli-funny-balls-show/

Bilety dostępne są na:

http://biletyna.pl/event?q=balonowe
http://www.eventim.pl/bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=2113672&includeOnlybookable=true&x10=1&x11=balono

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz