Anna Seniuk czyta „Babcochę” – premiera audiobooka w Dzień Dziecka!

Anna Seniuk _fot. Bartek Szurik_1

Książka Justyny Bednarek pod tytułem „Babcocha” o dobrotliwej czarownicy, która zmienia życie mieszkańców Grajdołka, doczekała się adaptacji na audiobook. Jego producentem jest Audioteka. Lektorką jest Anna Seniuk – wcześniej czytała fragmenty książki w Jedynce Dzieciom. Premiera audiobooka zaplanowana jest na Dzień Dziecka.  

Książka to świetny materiał na audiobook – bardzo wiele się w niej dzieje, jest mnóstwo zdarzeń i bohaterów. – Po emisji fragmentów w Jedynce Dzieciom byliśmy zachwyceni interpretacją Pani Anny Seniuk, ale mieliśmy też pewien niedosyt – powstało jedynie pięć odcinków – mówi Katarzyna Petrykowska z biura prasowego wydawnictwa Poradnia K. – Dlatego wspólnie z Audioteką, która produkuje wszystkie nasze audiobooki, wpadliśmy na pomysł, żeby zaprosić Panią Annę Seniuk  do współpracy, by przeczytała całą książkę, bez skrótów. Nagranie będzie wspaniałym prezentem na Dzień Dziecka.

– Strasznie się cieszę z tego audiobooka, a właściwie to nie wiem, z czego bardziej: czy że będzie, czy że to właśnie sama Pani Anna Seniuk czyta historie o mojej grajdołkowej dobrej wiedźmie. Trudno o lepszy wybór, jestem prawdziwą szczęściarą! I, kto wie, czy to nie sprawka Babcochy! – zastanawia się Justyna Bednarek.

Anna Seniuk jest uwielbiana przez dzieci i dorosłych. Wykłada na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Wcieliła się w setki ról teatralnych, kinowych i serialowych; była Pchłą Szachrajką i Madzią, żoną Stefana Karwowskiego – Czterdziestolatka. Swoją nową rolę również bardzo polubiła.  Już 1 czerwca przekonamy się, jaka jest „Babcocha” w jej interpretacji.

Od czasów „Jasia i Małgosi” nic nie było tak smakowite.

Baba Jaga

Z Babcochą byłbym gotów wypić bruderszaft!

Kot Behemot

Lustereczko powiedziało mi dziś, że Babcocha jest piękniejsza. I ja się z tym zgadzam!

Zła Królowa (macocha Śnieżki)

Książkę polecają: Czasdzieci.pl, Ryms.pl, Qlturka.pl, Lubimyczytać.pl i STRÖER.

Audiobook dostępny na www.audioteka.com/pl

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz