Nowość: „Bitwa o Perfect” Helena Duggan

bitwa o perfect banner

Miej oczy szeroko otwarte!

Życie toczy się spokojnie w miasteczku dawniej zwanym Perfect, do czasu gdy Violet dostaje dziwny liścik i przyłapuje Toma na szpiegowaniu.

Gdy Violet i Boy śledzą Toma, odkrywają, że tuż za rogiem czyhają nowe kłopoty.

Do przejęcia miasteczka szykuje się bowiem armia zombie.

Czy Violet i Boyowi uda się uratować przyjaciół?

To w rzeczy samej sprawa życia i śmierci!

Kolejna niesamowita, niezapomniana przygoda, która przyprawi was o gęsią skórkę. Idealna dla fanów Roalda Dahla, Neila Gaimana i Tima Burtona.

Bitwa_o_Perfect_okladka_strona

Tytuł: Bitwa o Perfect

Autor: Helena Duggan

Oprawa: miękka

Rok wydania: 2020

Liczba stron: 368

Format: 128×198

Wiek: 9+

Cena: 34,99 zł

Książka dostępna również w ebooku!

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz