Czytanie na drugie śniadanie – „W poszukiwaniu klejnotu królowej ” Warsztaty detektywistyczne!

warsztaty

4 listopada w ramach cyklu „Czytanie na drugie śniadanie” zapraszamy dzieci na niezwykłe spotkanie autorskie i warsztaty dla dzieci.

„W poszukiwaniu klejnotu królowej „ – to warsztaty detektywistyczne na podstawie serii książek dla dzieci „Ignacy i Mela na tropie złodzieja” Zofii Staniszewskiej. Warsztaty poprowadzi sama autorka, Zofia Staniszewska. Uczestnicy spotkania poznają warsztat pracy detektywa oraz wezmą udział w zabawie: na podstawie wskazówek i mapy miejsca odszukają stary, cenny klejnot rozwiązując przy okazji różne zagadki.

Cykl warsztatów i spotkań promujących czytanie od najmłodszych  „Czytanie na drugie śniadanie” organizuje warszawska księgarnia Korekty dzięki pomocy Ministerstwa Kultury. W ramach cyklu odbywają się spotkania z autorami i ilustratorami, czytanie książek, warsztaty plastyczne oraz zabawy mające zachęcić dzieci do czytania. Program jest bardzo urozmaicony, tak, by dotrzeć do czytelników w różnym wieku – zarówno najmłodszych, jak i młodzieży. Udział w spotkaniach i warsztatach jest bezpłatny.

„W poszukiwaniu klejnotu królowej „

Sobota, 4 listopada, godz. 11.00 – 12.00

Księgarnia Korekty, Al. Wyzwolenia 14, Warszawa

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz