Konkurs z serią „Nasze Przedszkole” – zakończony

Przedszkole to miejsce, w którym dziecko poznaje świat. Szczególnie na początku bywa trudno. Z pomocą przychodzi wydawnictwo Wilga z serią „Nasze Przedszkole”. To zbiór opowiadań, dzięki którym najmłodsi łatwiej odnajdą się w grupie rówieśników, oswoją trudne dla nich sytuacje, nauczą się rozwiązywać pierwsze spory i przekonają się, że przedszkole to naprawdę świetne miejsce. Z okazji premiery dwóch części, zapraszamy do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają 3 zestawy po 2 tytuły.

nasze_przedszkole_650

Aby wziąć udział w konkursie, należy na adres qlturka@qlturka.pl (w temacie: Nasze Przedszkole) przesłać odpowiedź na zadanie konkursowe:

Wypisz 3 cechy, którymi, twoim zdaniem, powinno charakteryzować się dobre przedszkole dla dziecka.

Regulamin konkursu z serią Nasze Przedszkole

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Konkurs trwa od 15 marca do 14 kwietnia (włącznie).

Więcej konkursów na

e-konkursy

W konkursie zwyciężyły:

Joanna Mikołajczak
Karolina Szwabowicz-Mosica
Magdalena Więcław

Gratulujemy!

Ten post ma jeden komentarz

  1. Kasia

    Jest napisane: Konkurs trwa od 15 marca do 14 lutego (włącznie) – czyli wpis wymaga poprawki :)).

Dodaj komentarz