„Przygody kota Filemona” i „Pinokio” na żywo w formule online w Teatrze Baj!

W dniach 15 i 22 maja Teatr Baj zaprasza najmłodszych widzów na dwa wyjątkowe spektakle – „Przygody Kota Filemona” oraz „Pinokio”. Dzięki nim dzieci będą miały wyjątkową okazję by przenieść się w świat pełen przygód, rozbudzić swoją wyobraźnię i rozwinąć wrażliwość. Wszystko z zachowaniem bezpieczeństwa, ponieważ aktorzy zagrają na żywo, ale w formule online.

Pierwszy ze spektakli – „Przygody kota Filemona” – zachęca do poznania świata z kociej perspektywy. Pewnego dnia w domu Babci i Dziadka, gdzie mieszka wszystkowiedzący kot Bonifacy, pojawia się mały, biały kotek Filemon. W pełnej przygód i piosenek historii mały kotek nauczy się, czym jest prawdziwa kocia przyjaźń. Spektakl zaplanowany jest na 15 maja, na godzinę 11:00.

Kim jest tak naprawdę Pinokio? Marionetką? Chłopcem z drewna, który kłamie i rośnie mu od tego nos? A może zwykłym dzieckiem ciekawym świata, zainteresowanym każdą nową przygodą, w której po dziecięcemu zatraca się bez pamięci? Odpowiedzi na te pytania przyniesie małym widzom spektakl „Pinokio”. Będzie go można obejrzeć 22 maja również o godzinie 11:00.

fot. Albert Roca Macià.jpg_650

W ramach biletu rodzinnego w cenie 25 zł widzowie mogą oglądać spektakl na żywo w czasie rzeczywistym, prosto ze sceny teatru lub w ramach odtworzenia nagrania zobaczyć zarejestrowany materiał w czasie do 48 godzin od startu przedstawienia. Bilety na oba spektakle można nabyć na stronie www.ewejsciowki.pl

Opis spektakli można znaleźć na stronie internetowej www.teatrbaj.pl.

fot. Albert Roca Macia

Komentarze Facebook

Dodaj komentarz